Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Nasıl Alınır

Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Nasıl Alınır-

Bankacılık sektörünün sürekli olarak yenilenmesinin ve hızlı hizmet vermesinin nedenlerinden biri internet kaynaklı hizmetler sunmasıdır. Finansbank ta internet üzerinden bir çok hizmetle müşterilerini memnun etmeyi bilen bir firmadır. Finansbank müşterilerine sunduğu geniş bilgilerin ve işlemlerin yapılabildiği İnternet bankacılığı  hizmeti sayesinde, bütün bankacılık işlemlerinizi telefon veya bilgisayar üzerinden hiç bir kısıtlamaya gitmeden yapabilme imkanını tarafınıza sunmaktadır.

Finansbank’a ait tüm internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanabilmek için, Finansbank müşteri olmanız aranan şartlardan en önemlisidir. Eğer hali hazırda bir Finansbank hesabınız var ise, internet bankacılığı için sadece şifre alma işlemi başlatarak bir çok işleminizi oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.

Finansbank İnternet bankacılığını kullanabilmek için öncelikle bir finans hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınız varsa şifreyi iki şekilde alabilirsiniz.

İlk olarak Finansbank şubelerine giderek, Finansbank internet bankacılığı şifresi almak istediğinizi sizi karşılayan banka yetkililerine söyleyebilir ve profesyonel banka çalışanları ile güvenli olarak şifre işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İkinci olarak ise şifre alma işlemi için, Finansbank web adresini ziyaret etmenizdir. www.finansbank.com.tr adresine tıklayıp, sayfanın sağ üst tarafındaki şifre al bölümüyle işleminizi adım adım başlatmanız mümkün. Sonrasında FinansŞifreAl butonundan ilerleyerek, şifre doğrulama türünüzü seçmeniz gerekiyor.

Seçtiğiniz doğrulama şekline göre sizden banka kartı yada Finansbank kredi kartı numaranız, kartınıza ait son kullanma tarihi, kart güvenlık kodu ve banka sisteminde kayıtlı ve hala geçerli olan telefon numaranız istenecektir.

Bu bilgileri doğru ve eksiksiz girdiğinizde de , cep telefonunuza mesaj olarak iletilecek doğrulama kodunu , bir sonraki pencerede uygun boşluğa yazdıktan sonra şifre alma işlemini tamamlamış olursunuz. Doğrulama adımından sonra hızlı bir şekilde internet şifrenizi belirleyebilirsiniz. Ve artık Finansbank internet bankacılığı şifreniz kullanıma hazır haldedir.

 

Finansbank İnternet Bankacılığı ile ilgili bütün sorunlarını 0850 222 0 900 numaralı Finansbank telefon bankacılığını arayarak bildirebilirsiniz.

 

Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Nasıl Alınır” için 5 yorum

  1. QNB Finansbank’tan KOBİ’lere İnternet Bankacılığı İle 150 Bin Türk Lirası’na Kadar Kredi Olanağı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir